Zobrazuji články se štítkem: windows

Windows XP - odvaha nabízet je za peníze...

23.1.2008, archiv, Johny

Moje sestra mě po zhruba půl roce velmi laxního přístupu k jejímu pc přesvědčila abych s ním něco udělal. Její počítač s windows XP obsahoval standardní kancelářské věci, pár starších her alá heroes (nebo jak se to píše). Jinak se jednalo o počítač určený převážně na psaní textů do školy (diplomka, referáty a pod). Sestra úmyslně neinstaluje nic co neví co je, popravdě pochybuji že zná slovo „instalovat“. Teď je jí 22 let a ačkoliv nechápu, tak k počítači se chová velmi šetrně. Co se ale nestalo…

(čtěte celý článek...)

Microsoft odkoupil Firefox, bude standardně ve Vistach

13.12.2007, archiv, Johny

Do světa tahle zpráva půjde prý už za pár hodin, ale profláklo se to už teď:

MICROSOFT ODKOUPIL OD MOZILLA FOUNDATION SEKCI PRACUJÍCÍ NA PROHLÍŽEČI FIREFOX !!!

Mozilla už se bude nadále soustředit pouze na mailový Firebird a s MS spolupracovat na přicházejícím Firefoxu pro mobilní zařízení (po vzoru Opery Mini).

(čtěte celý článek...)

Poměr Windows / Linux serverů u vás ve firmě?

12.10.2007, archiv, Johny

Otázka je na lidi, kteří pracují ve firmě kde mají nějaký ten „server“. Vlastně jde o anketu, kolik máte serverů, kolik z nich je windows a kolik z nich je linux. Současně bych uvítal když mi napíšete co který server primárně dělá. Já začnu:

(čtěte celý článek...)

Naní čas přejít na windows?

13.10.2005, archiv, Johny

Tento titulek stylu „blesk“ jsem zvolil záměrně abych co nejlépe popsal stav, v jakjém jsem po sedmi dnech. Možná si někteří všimli, že se zhruba týden snažím splodit radonly debian pro router.

(čtěte celý článek...)
 
[CNW:Counter]