Zobrazuji články se štítkem: tábor

Příprava stezky odvahy, zápisek z akce

24.6.2012, archiv, Johny

Jednoho dne se mě Jirka zeptal, zda se přijedu podívat na TP fest, případně zda pomohu s noční stezkou odvahy pro jeho šestou třídu. Ačkoliv jsem moc netušil co TP Fest je, pozvání jsem přijal a asi s hodinovým zpožděním jsem na akci skutečně dorazil. Zjistil jsem, že jde o prezentaci třídních projektů. Každá třída si připravila vystoupení, případně natočila krátký film. Ačkoliv technická kvalita videa byla občas podprůměrná, příběh a vtip se nedal upřít. Jeden krátký film s tématem výletu do džungle a přepadení kanibaly mě doslova okouzlil. Doplnit ještě pár speciálních efektů, občas stabilizovat obraz, tak Avatar bude mít konkurenta! Fakt pecka ;-).

Příprava na noční bojovku!

Stará kotelna s Azibem, bojujícíma dětma a hromadou lidských kostí

(čtěte celý článek...)

Můj projekt - www Táboření CZ (2)

14.1.2012, archiv, Johny

Tak po téměř měsíci programování a a upravování se můj projekt začal trochu rozjíždět. Na radu Manasekpa v diskuzi jsem se rozhodl web přejmenovat. Nyní se tedy jmenuje www.Táboření.cz. Asi to bylo dobré rozhodnutí, teď už bych asi se jménem jen obtížně něco dělal. Máme již kolem 40 účtů táborů a cestovních kanceláří.

screenshot Táboření.cz

screenshot Táboření.cz, tak, jak jej navrhnul grafik

(čtěte celý článek...)

Můj projekt - www Dětské Tábory CZ

11.12.2011, archiv, Johny

Tak se zde pochlubím projektem, na kterém už bezmála rok pracuji. Jde o web – Dětské-tábory.cz – vyhledávač dětských táborů. Celá myšlenka vznikla už před lety, jenže nebyl čas a nějak asi scházelo odhodlání. V první polovině roku jsem byl ale dlouhodobě nemocný – pár měsíců na lůžku s notebookem mi dalo prostor něco stvořit. Posuďte sami, jak se nám (já a kamarádi co mi pomáhají) daří!

(čtěte celý článek...)

Soutěž hudebního tábora 2012

11.11.2011, archiv, Johny

Protože ten tábor miluju a mohlo by to někoho zajímat! vyhlásili jsme s kamarády soutěž o místo na hudebním táboře zdarma. Stačí se vyfotit s hudebním nástrojem a sbírat „lajky“ na facebooku.

(čtěte celý článek...)

První nahrávky z hudebního tábora

9.9.2011, archiv, Johny

Sezóna táborů 2011 skončila a já jsem zaplaven neskutečným množstvím dat. Jde o tisíce fotografií, stovky GB videa, a několik GB nahrávek audia. Vše se postupně zpracovává a již mám první výstupy. Rozhodl jsem se napsat tento zápis a podělit se o plody naší práce!

(čtěte celý článek...)

Letní dětské tábory - čistě reklamní blog ;-)

4.1.2011, archiv, Johny

Rád bych se zde trošinku rozepsal o našich táborech které chystáme na rok 2011. I když to tak nemusí být zjevné, cílem tohoto blogu je nalákat nové táborníky a nebo nové nadějné vedoucí plné elánu. Rozhodněte se sami kam se řadíte. V druhé řadě zápisek možná někoho přiměje aby zavzpomínal na svá táborová léta. …Nebudu chodit kolem horké kaše, co tedy nabízíme? :-D

(čtěte celý článek...)

Sportovní / Kulturní aktivity pro děti na rok 2010

28.12.2009, archiv, Johny

Ahoj, s kamarády pořádáme dětské tábory. Letos nově pod hlavičkou občanského sdružení. Postupně nabereme hromadu členů – každý kdo pojede na tábor musí být vzat za člena – a bylo by hezké pro ně nabídnout i nějaké akce „zadrma“… proto se obracím na Vás – znáte v roce 2010 nějaké zajímavé akce vhodné pro děti ve věku cca 12–16 let (drtivá většina jsou holky, zájmy: koně a tancování – hiphop)? Napadá mě třeba křivoklání… jsou ale jistě další a další akce vhodné pro děti.

(čtěte celý článek...)

Letní dětský tábor - nápady a inovace?

21.2.2009, archiv, Johny

Linux a letní tábory? Nic nemožného – v mém případě realita. Cílem tohoto zápisku je nalezení novích atrakcí nebo vedoucích pro můj tábor. Rád bych měl tábor co nejlepší – aby se dětem mooc líbil. Bohužel už se mi nedostává inovačních nápadů. Možná jsou zde i lidé co něco zajímavého umí a třeba by se rádi „předvedli“. Předestírám že kompilace jádra, kurz c++ nebo nastavení quaggy zde nezaboduje. Věci co mohou tábor oživit jsou třeba horolezecká aktivita, nějaké atipické sporty, airsoft, paintball, nějaké drsné hry v lese. Nebráníme s s kámošema ničemu co je alespoň trochu bezpečné. Co vy na to? Nechcete realizovat své myšlenky?

(čtěte celý článek...)

Pouštění hudby na diskotékách z linuxu?

1.5.2008, archiv, Johny

Klasická soukromá diskotéka, hudbu pouští „poučený uživatel“ z notebooku. Problém je ale s tím, že onen uživatel častokrát nepozná z názvu písničky o co jde. Je potřeba aby si písničku před puštěním poslechl.

(čtěte celý článek...)
 
[CNW:Counter]