Zobrazuji články se štítkem: johny

Příprava stezky odvahy, zápisek z akce

24.6.2012, archiv, Johny

Jednoho dne se mě Jirka zeptal, zda se přijedu podívat na TP fest, případně zda pomohu s noční stezkou odvahy pro jeho šestou třídu. Ačkoliv jsem moc netušil co TP Fest je, pozvání jsem přijal a asi s hodinovým zpožděním jsem na akci skutečně dorazil. Zjistil jsem, že jde o prezentaci třídních projektů. Každá třída si připravila vystoupení, případně natočila krátký film. Ačkoliv technická kvalita videa byla občas podprůměrná, příběh a vtip se nedal upřít. Jeden krátký film s tématem výletu do džungle a přepadení kanibaly mě doslova okouzlil. Doplnit ještě pár speciálních efektů, občas stabilizovat obraz, tak Avatar bude mít konkurenta! Fakt pecka ;-).

Příprava na noční bojovku!

Stará kotelna s Azibem, bojujícíma dětma a hromadou lidských kostí

(čtěte celý článek...)

Můj projekt - www Táboření CZ (2)

14.1.2012, archiv, Johny

Tak po téměř měsíci programování a a upravování se můj projekt začal trochu rozjíždět. Na radu Manasekpa v diskuzi jsem se rozhodl web přejmenovat. Nyní se tedy jmenuje www.Táboření.cz. Asi to bylo dobré rozhodnutí, teď už bych asi se jménem jen obtížně něco dělal. Máme již kolem 40 účtů táborů a cestovních kanceláří.

screenshot Táboření.cz

screenshot Táboření.cz, tak, jak jej navrhnul grafik

(čtěte celý článek...)

Můj projekt - www Dětské Tábory CZ

11.12.2011, archiv, Johny

Tak se zde pochlubím projektem, na kterém už bezmála rok pracuji. Jde o web – Dětské-tábory.cz – vyhledávač dětských táborů. Celá myšlenka vznikla už před lety, jenže nebyl čas a nějak asi scházelo odhodlání. V první polovině roku jsem byl ale dlouhodobě nemocný – pár měsíců na lůžku s notebookem mi dalo prostor něco stvořit. Posuďte sami, jak se nám (já a kamarádi co mi pomáhají) daří!

(čtěte celý článek...)
 
[CNW:Counter]