Zobrazuji články se štítkem: foto

Dvorská Bouda, Ztracená Hexakoptéra

2.2.2013, vylet, Johny

Při našem víkendovém výletu do Krkonoš jsme se rozhodli, že pořádně prozkoušíme a prolétáme naši Hexacoptéru. Při prvním letu se nám to povedlo, nicméně další lety už byly jen horší a horší.

Výhled z našeho ubytování, 1250 mnm.

(čtěte celý článek...)

Jak jsem fotil: Tekoucí voda a nalévání sklenice

9.1.2013, fotografie, Johny

Ani nevím, co mě to chytlo ale rozhodl jsem se, že vyfotím šplouchající nebo kapající vodu. Po chvilce váhání padla volba na nalévání vody do sklenice. Nejprve jsem netušil jak na to, byl to experiment. Nakonec se mi podařilo velmi rychle vyrobit důmyslné uchycení sklenice z tvrzeného polystyrenu, našel jsem škopek a jako zdroj světla posloužil 500W halogen.

Sklenice nad lavorem

S pozadím sem si hlavu nelámal, dobře poslouží bílá stěna.

(čtěte celý článek...)

Fotopříběh - DMX světla, osvobození, čáry a focení

10.5.2012, archiv, Johny

Napadlo mě vytvořit takovou fotoreportáž a ukázat to, co prošlo mým objektivem. Je to takové nahlédnutí do posledních pár dní mého bytí. Snad se to bude někomu líbit, případně se něco dočtu v diskuzi ;-)

Osvobození hospody v Kunicích, Státní svátek – Den osvobození

(čtěte celý článek...)

Fotovýlet (zítra) ;-) .. zamrzlá Amerika, ledové vodopády...

19.12.2009, archiv, Johny

Zítra ráno bych si jel zafotit, mohu nabídnout „až“ tři místa v autě, kdyby měl někdo chuť a náladu. Rád bych stihl zamrzlé (doufám že budou!) vodopády v tetínské roklim dál bych rád stihl zamrzlé lomy Amerika a Malá Amerika a pokud zde bude led tak bych rád přešel na ostrůvek a prozkoumal možnost vstupu do hlavní chodby ;-) představuju si start někdy kolem 9h dopoledne z Prahy :D

(čtěte celý článek...)
 
[CNW:Counter]