STK a emise - už mě maj

Stáhnout jako PDF autor: Johny, archiv, dne 12.2.2008


Tak dnes odpoledne sem přišel že to nemám uplně ok emise a stk. Bohužel, dnes večer sem musel vyjet. Je to až neuvěřitelné ale hned mě dostihli :)

Situace vskutku nevídaná, křižovatka a na ní dopravní značka „Přikázaný směr jizdy rovně“ a pod tím dodatková cedulka „Mimo MHD“ nebo „Jen MHD“ (v tom byl pes zakopán). Ať už tam bylo cokoliv, v ten okamžik při vjezdu na křižovatku jsem to pochopil tak, že MHD musí jet rovně, a po zapojení logických operátorů mi z toho vypadlo „musíš zahnout“. Než sem se nadechl po odbočení tak už za zády maják… :( (asi sem tu situaci špatně vyhodnotil). Nejprve mi přišili nedovolené odbočení a hned potom i emise a STK. Sem byl tak „zaškočenej“ že sem smlouval o pokutě (což je ale normální). Padlo nakonec dva tisíce – šílené počítání drobnejch (fakt sem neměl) vyústilo v hlášku policajta „chlape, držte si ty peníze, vždyť vám je vezme vítr“ načež sem je chytil a šel hledat další do auta… byl sem švorc :D. Při vstupu do auta sem si urazil kus dvěří o obrubník. Policajt se slovy „vždyť vy si kvuli nám zničíte auto“ mě nechal stát na chodníku :-D. Řekl si o 500 stovek a poslal mě čekat do auta (vypadal jako by se nademnou ustrnul se slovy „většího magora za volantem jsem nikdy neviděl“). Vypsal pokutu, u toho se s kolegou smál… a bylo to. 5 stovek. Jen za STK, na nepovolené odbočení nějak zapoměl :-). a bez Bodu. Dneska mi udělali radost, bejt šmejdi tak sem mohl mít pořádnej průser :-). jen mě štve že na STK nemohu jít neb mám nabourané auto (blatník drží na drátu) a servis neni schopnej sehnat novej blatník.. ach jo :-(

závěrem jen otázka: je normální dávat dodatkové cedulky upravující směr jízdy do křižovatky? Jde o to, že koukám kde co jede, kde jde jakej chodec, a fakt nemám moc čas řešit dodatkové cedulky.. Zahlasujte si :-)


Podobné články:

Štítky tohoto článku:

 


 
Diskuze: STK a emise - už mě maj
Vaše jméno (povinné)
Váš email (nebude zveřejněn, povinný)
WEB (bude zveřejněn, pište s http://)
Text vzkazu:
Kolik je 3×2? (ochrana proti spamu)
 
[CNW:Counter]