Můj projekt - www Táboření CZ (2)

Stáhnout jako PDF autor: Johny, archiv, dne 14.1.2012


Tak po téměř měsíci programování a a upravování se můj projekt začal trochu rozjíždět. Na radu Manasekpa v diskuzi jsem se rozhodl web přejmenovat. Nyní se tedy jmenuje www.Táboření.cz. Asi to bylo dobré rozhodnutí, teď už bych asi se jménem jen obtížně něco dělal. Máme již kolem 40 účtů táborů a cestovních kanceláří.

screenshot Táboření.cz

screenshot Táboření.cz, tak, jak jej navrhnul grafik

Postupně jsem opravil celou řadu chyb na které mě většinou velmi mile upozorní někdo, kdo web užívá. Dnes jsem rámcově dokončil mapu dětských táborů – zde se mi líbí využití konsolidace více táborů do jednoho. Musím říci, že google maps a jejich API poskytuje neskutečné možnosti! Mám v plánu upravit vyhledávání tak, že se výsledky hledání zobrazí buď jako tabulka nebo v mapě. Někoho by to mohlo zaujmout. Další věc na pořadu dne je rozjet katalog rekreačních středisek vhodných k dětské rekreaci. Každý tábor, který by jel do střediska které je v systému by měl možnost lehce rodičům ukázat, jak středisko vypadá. Jedno středisko, kam jezdím s naším táborem jsem v létě nafotil rybím okem, chvilka postprodukce a využití linuxových programů Hugin a Pano2VR jsem sestavil 360° fotografie. Podívejte se sami – http://www.taboreni.cz/…Hrachov.html . Stránka střediska je ještě před „grafickým“ urovnáním, není zveřejněná. Zatím programuji „motor“ v administraci webu a propojení s dalšími částmi webu. Mapa táborů půjde po čase přepnout do režimu „Mapa rekreačních středisek“.

Dále jsem si říkal, že je vhodné mít nějaký přehled o organizacích, které tábory pořádají. Vzniká tak stránka, která taktéž není ještě zveřejněná – obsahuje základní informace. Dva profily, pro představu – ještě dostojí grafických změn. http://www.taboreni.cz/…ura_PAC.html http://www.taboreni.cz/…Deti.cz.html

No, co závěrem… pokud budete mít čas, nápady. Rád v diskuzi uvítám jakékoliv nápady na zlepšení, úpravy. A pokud jste to dočetli až sem, tak děkuji velice ;-)

ps: kdyby někoho zajímala spojitost s linuxem, na linuxovém blogu, tak vězte že: Veškerý vývoj pod linuxem (editor kate z KDE), panoramatické fotografie v Huginu a Pano2VR, databáze – Firebird, os serveru linux – debian ;-)


Podobné články:

Štítky tohoto článku:

 


 
Diskuze: Můj projekt - www Táboření CZ (2)
Vaše jméno (povinné)
Váš email (nebude zveřejněn, povinný)
WEB (bude zveřejněn, pište s http://)
Text vzkazu:
Kolik je 3×2? (ochrana proti spamu)
 
[CNW:Counter]