Můj projekt - www Dětské Tábory CZ

Stáhnout jako PDF autor: Johny, archiv, dne 11.12.2011


Tak se zde pochlubím projektem, na kterém už bezmála rok pracuji. Jde o web – Dětské-tábory.cz – vyhledávač dětských táborů. Celá myšlenka vznikla už před lety, jenže nebyl čas a nějak asi scházelo odhodlání. V první polovině roku jsem byl ale dlouhodobě nemocný – pár měsíců na lůžku s notebookem mi dalo prostor něco stvořit. Posuďte sami, jak se nám (já a kamarádi co mi pomáhají) daří!

Celé se to rozjelo někdy v lednu – oslovil jsem pár grafiků. Z řady návrhů jsem vybral ten, který je aktuálně nasazený, líbí? Dál jsem se věnoval databázi, dobrá struktura je základ. Nakonec vše jede na SQL serveru Firebird 2.5 a jsem za to rád – super se s ním pracuje. Poslední asi dva měsíce sháním autory článků, a táborových her. Nejdůležitější jsou ale lidé, kteří zadají do katalogu své tábory.

Táboření Screenshot

Screenshot grafikcého návrhu Táboření.cz

Dnes sem poprvé přímo oslovil pořadatele a o webu jim řekl, zdá se, že odezva je dobrá! Už tam jsou první tábory, máme radost! S kamarády je čas slavit ;-)

Chtěl jsem nabídnout něco, co na našem webu nebylo. Bohužel jistá konkurence tu je, o to víc se snažím stvořit něco super – například kategorie „bezlepkové tábory“ mi přijde super pro rodiče kteří mají s tímto problém. U konkurence se takovéhle tábory filtrovat nedají!

A kdyby měl někdo nápad co zlepšit, nebo neskonalou touhu připojit se a s něčím pomoci, ať už propagace, obsah nebo jen rady porady, budu moc rád. Za kvalitní články dokonce platíme ;-)

A to je asi všechno, co jsem dneska chtěl napsat ;-) Připomínky i nápady si rád vyslechnu v diskuzi! Dík a hezký zbytek dne… 27 minut do půlnoci, no potěš:-D


Podobné články:

Štítky tohoto článku:

 


 
Diskuze: Můj projekt - www Dětské Tábory CZ
Vaše jméno (povinné)
Váš email (nebude zveřejněn, povinný)
WEB (bude zveřejněn, pište s http://)
Text vzkazu:
Kolik je 3×2? (ochrana proti spamu)
 
[CNW:Counter]